e-mail kontakt: vlaho.zlosilo@du.t-com.hr

Facebook: Badmintonski klub "Aedium" Dubrovnik

Telefon: 091 9573070 (trener)

Sponzori
Subota, 31.01.2015
5 MEDALJA ZA BK AEDIUM

U subotu i nedjelju , 24. i 25.01. 2015. u Velikoj Gorici se odigralo III. kolo Hrvatskog kupa u badmintonu, u konkurencijama mlađi kadeti (do 13 godina), kadeti (do 15 godina) i mlađi juniori (do 17 godina).

Na turniru su nastupili i članovi Badmintonskog kluba Aedium iz Dubrovnika.Ukupno je na turniru sudjelovalo 90-tak igrača iz 7 badmintonskih klubova, a igrači Aediuma su osvojili ukupno 5 medalja.

Mia Čerjan je osvojila dva 2. mjesta, i to u pojedinačnim konkurencijama do 15 godina i do 17 godina.Barbara Janičić je osvojila 2. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji do 13 godina, i 3. mjesto u konkurenciji parova do 13 godina sa suigračicom iz kluba Andreom Vlašić.Lukša Zlošilo je osvojio 2. mjesto u konkurenciji parova do 15 godina sa suigračem iz Čakovca.

Uz spomenute igrače, uspješan nastup imali su i: Katarina Matana, Maris Guca, Nikolina Kabiček, Leona Milković, Marin Šućur, Antonio Težak, Luka Čučević i Antonio Butigan.