Badmintonski klub Aedium

Frana Supila 3, Dubrovnik


IBAN: HR8024070001100024300


Matični broj: 1442317


OIB: 94694802032


e-mail kontakt: vlaho.zlosilo@du.t-com.hr


Facebook: Badmintonski klub "Aedium" Dubrovnik


 

Telefon: 092 1765533 (tajnik)
Telefon: 091 6412223 (trener)
Telefon: 091 9573070 (trener)

Sponzori
Nedjelja, 30.09.2012  
Drugi dan - kompletni rezultati

Mlađi juniori: Pojedinačno:Poredak:  1. Doko (MZ) 2. Ilić (SR) 3. Belas  (MZ),  4. Bel, (MČ) 5. Jonke , 6. Pekas (oba MZ)  7. Širok (AD ); Krznarić (MČ)  9. Šućur (AD) 

Parovi :Poredak: 1. Doko, Belas (MZ);  2. Jonke, Pekas (MZ),  3.Bel, Zadravec  (MČ);  4. Širok, Šućur  (AD)

 

Mlađe juniorke: Pojedinačno: Poredak: 1. Tolja, 2. Vlašić (obje AD), 3. Barković (MZ) 4. Vojvoda, 5. Čerjan (obje AD) 6. Jardas (SR)

Parovi: Poredak: 1. Tolja, Vlašić (AD), 2. Barković, Vojvoda (MZ/AD) 3. Jardas, Čerjan (SR/AD)

Mlađi kadeti: Pojedinačno: Poredak: 1. Cvijanović (VG),  2. Grubić (MČ), 3. Zlošilo (AD) 4. T. Mravičić (AM)  5. M. Mravičić (AM), 6. Holer (AD) 

Parovi:  Poredak: 1. Cvijanović, Zlošilo (VG/AD) 2. Grubić, Holer (MČ/AD)3. Mravičić T., Mravičić M  (AM)

 

Mlađe kadetkinje: Pojedinačno: Poredak: 1.Čerjan(AD) 2. Horvat (MČ); 3. Vlašić (AD); Staničić (AM); 5. Guca; 6. Fernandez, 7. Grljević (sve AD); 8. Mravičić (AM)

Poredak: 1. Čerjan, Vlašić  (AD), 2. Horvat , Grljević  (MČ/AD), 3.Guca, Fernandez (AD) 4. Mravičić, Staničić  (AM)

Mlađi juniori:

Pojedinačno:

Prvo kolo:  Pekas – Šućur 2:0 (10,11)

Četvrtfinale:  Ilić – Pekas 2:0 (7,10);  Belas –Širok 2:0 (16,13);  Bel -  Krznarić 2:0 (5,10); Doko - Jonke  2:0 (7,3)

Polufinale: :  Ilić – Belas 2:1 ( 16,-20,9); Doko –Bel 2:0 (11, 14);

Razigravanje 5-8:  Pekas – Širok 2:1 (14,-22,18),  Jonke  - Krznarić 2:0 (12,9)

Za 7. Mjesto: Širok  – Krznarić 2:0 (6,14);  Za 5. Mjesto:   Jonke  – Pekas 2:0 (18,19);

za 3. Mjesto: Belas – Bel2:1 (20,-21,14);  Za 1. Mjesto: Doko –  Ilić 2:0  ( 18,19)

Poredak:  1. Doko (MZ) 2. Ilić (SR) 3. Belas  (MZ),  4. Bel, (MČ) 5. Jonke , 6. Pekas (oba MZ)  7. Širok (AD ); Krznarić (MČ)  9. Šućur (AD)

 

Parovi (svako sa svakim) :

Doko, Belas  – Jonke, Pekas 2:0 (17,20); Bel, Zadravec  – Širok, Šućur  2:0 (13,10);

Doko, Belas  - Bel, Zadravec  2:0 (9,4);  Jonke, Pekas  - Širok, Šućur  2:1 (13,5);

Doko, Belas  - Širok, Šućur  2:0 (7,7);  Jonke, Pekas -  Bel, Zadravec  2:0 (13,18);

Poredak: 1. Doko, Belas (MZ);  2. Jonke, Pekas (MZ),  3.Bel, Zadravec  (MČ);  4. Širok, Šućur  (AD)

 

Mlađe juniorke:

Pojedinačno:

Četvrtfinale: Vojvoda – Čerjan 2:1 (14,-13, 18);  Barković – Jardas 2:0 (11,6):

Polufinale: Vlašić – Vojvoda  2:0 ( 12,10); Tolja – Barković 2:0 (16, 5);

Za  5. mjesto: Čerjan - Jardas 2:1 (-17, 8,8), – Badjuk 2:0 (9,11)

za 3. Mjesto:  Barković– Vojvoda  2:1 (19,-18,19) Za 1. Mjesto: Tolja  -  Vlašić 2:0  (20,11)

Poredak: 1. Tolja, 2. Vlašić (obje AD), 3. Barković (MZ) 4. Vojvoda, 5. Čerjan (obje AD) 6. Jardas (SR)

 

Parovi (svako sa svakim):

Tolja, Vlašić – Barković, Vojvoda 2:0 (17,9); Barković, Vojvoda - Jardas, Čerjan  2:0 (9,10); Tolja, Vlašić – Jardas, Čerjan 2:0 (14,13)

Poredak: 1. Tolja, Vlašić (AD), 2. Barković, Vojvoda (MZ/AD) 3. Jardas, Čerjan (SR/AD)


 

Mlađi kadeti:

Pojedinačno:

Četvrtfinale:  T. Mravičić – Holer 2:0 (10,15), Grubić – M. Mravičić 2:0 (6,3)

Polufinale: Cvijanović  – T. Mravičić  2:0 (2,3); Grubić – Zlošilo 2:0 (20,12)

Za 5. Mjesto:   M. Mravičić – Holer 2:0 (5,7); za 3. Mjesto: Zlošilo – T. Mravičić 2:1 (0,1)

Za 1. Mjesto: Cvijanović – Grubić 2:0  (9,10)

Poredak: 1. Cvijanović (VG),  2. Grubić (MČ), 3. Zlošilo (AD) 4. T. Mravičić (AM)  5. M. Mravičić (AM), 6. Holer (AD) 

Parovi: (svako sa svakim)

Grubić, Holer – Mravičić T., Mravičić M. 2:0 (15,18);  Cvijanović, Zlošilo - Mravičić T., Mravičić M 2:0 (5,1)   Cvijanović, Zlošilo -  Grubić, Holer  2:0 (1,7)

Poredak: 1. Cvijanović, Zlošilo (VG/AD) 2. Grubić, Holer (MČ/AD)3. Mravičić T., Mravičić M  (AM)

 

Mlađe kadetkinje:

Pojedinačno:

Četvrtfinale:  Čerjan – Fernandez 2:0 (4,5);  Staničić – Grljević 2:1 (20,-20,20); Vlašić – Mravičić 2:0 (13,6); Horvat – Guca 2:0 (3,5)

Razigravanje 5-8 mjesta: Fernandez – Grljević 2:0 (11,8); Guca – Mravičić 2:0 (15,10)

Polufinale: Čerjan – Staničić 2:0 (6,2); Horvat – Vlašić A. 2:0 (4,4)

Za 7. Mjesto: Grljević – Mravičić 2:1 (16,-20,19);  za 5. Mjesto: Guca – Fernandez 2:0 (17,10);

Za 3. Mjesto: Vlašić _ Staničić 2:0 (10,16); za 1. Mjesto: Čerjan – Horvat 2:0 (6,2)

Poredak: 1.Čerjan(AD) 2. Horvat (MČ); 3. Vlašić (AD); Staničić (AM); 5. Guca; 6. Fernandez, 7. Grljević (sve AD); 8. Mravičić (AM)

 

Parovi (svako sa svakim):

Čerjan, Vlašić  – Horvat , Grljević  2:0 (3,13);  Guca, Fernandez  - Mravičić, Staničić  2:0 (3,6)

Čerjan, Vlašić  - Mravičić, Staničić  2:0 (5,4);  Horvat , Grljević  - Guca, Fernandez  2:0 (6,6)

 Čerjan, Vlašić  - Guca, Fernandez  2:0 (11,11);  Horvat , Grljević  - Mravičić, Staničić  2:0 (6,6)

Poredak: 1. Čerjan, Vlašić  (AD), 2. Horvat , Grljević  (MČ/AD), 3.Guca, Fernandez (AD) 4. Mravičić, Staničić  (AM)