Badmintonski klub Aedium

Frana Supila 3, Dubrovnik


IBAN: HR8024070001100024300


Matični broj: 1442317


OIB: 94694802032


e-mail kontakt: vlaho.zlosilo@du.t-com.hr


Facebook: Badmintonski klub "Aedium" Dubrovnik


 

Telefon: 092 1765533 (tajnik)
Telefon: 091 6412223 (trener)
Telefon: 091 9573070 (trener)

Sponzori
Subota, 29.09.2012  
2. Aedium kup - prvi dan

Seniori:Pojedinačno:Poredak: 1.Đurđević (SZ) 2. Galjer, 3. Đilović, 4. Čerjan, (svi AD) 5.Jardas, 6. Ilić, (oba SR)  7.Ružić (MČ)

Parovi (svako sa svakim) :Poredak: 1. Đurđević, Jardas; (SZ,SR) 2. Čerjan, Đilović (AD), Galjer, Ilić (AD,SR) 4. Grubić, Ružić (MČ)

Seniorke: Pojedinačno:  Poredak: 1.Dimić (MZ) 2. Tolja, 3. Vlašić, 4. Vojvoda, (sve AD) 5.Barković (MD), 6. Matanović  7.Ilić; 8. Badjuk (sve SR)  

Parovi (svako sa svakim):  Poredak: 1. Dimić, Barković (MZ), 2. Tolja, Vlašić (AD), 3. Ilić, Matanović; 4. Badjuk, Jardas (sve SR)

Kadeti:Pojedinačno: Poredak: 1.Doko  2. Belas, 3. Jonke, (svi MZ) 4. Bel (mč)  5.Pekas (MZ), 6. Cvijanović (VG)  7.Zadravec  8. Grubić (oba MČ),9. Zlošilo ; 10. Šućur (oba AD) 11. Krznarić (MČ)

Parovi: Poredak: 1. Doko, Belas (MZ) 2. Bel, Zadravec  (MČ)3. Jonke, Pekas (MZ)  4. Cvijanović, Zlošilo (VG/AD) 5. Grubić, Krznarić, (MČ)  6. Mravičić M. I T.(AM)

Kadetkinje:Pojedinačno: Poredak: 1.Barković (MZ) 2. Čerjan (AD) 3. Horvat (MČ)

Parovi :Poredak: 1. Barković, Čerjan (MZ/AD), 2. Horvat, Vlašić (MČ/AD), 3.Guca, Fernandez (AD)

Seniori:

Pojedinačno:

Četvrtfinale: Đurđević – Jardas 2:1 (19, - 20, 17);  Čerjan – Ružić 2:0 (19,17);  Galjer – Ilić 2:0 (8,9)

Polufinale: Đurđević – Đilović 2:1 ( 19,-20,17); Galjer – Čerjan 2:1 (8,-19, 13);

Razigravanje 5-7:  Ilić – Ružić 2:0 (15,11), Jardas slobodan

Za 5. Mjesto:   Jardas – Ilić 2:0 (10,12); za 3. Mjesto: Đilović – Čerjan 2:1 (15,-18,15)

Za 1. Mjesto: Đurđević – Galjer 2:0  ( 15,17)

Poredak: 1.Đurđević (SZ) 2. Galjer, 3. Đilović, 4. Čerjan, (svi AD) 5.Jardas, 6. Ilić, (oba SR)  7.Ružić (MČ)

 

Parovi (svako sa svakim) :

Đurđević, Jardas – Čerjan, Đilović 2:0 (15,11); Galjer, Ilić – Grubić , Ružić 2:0 (10,9);

Đurđević, Jardas - Grubić , Ružić 2:0 (6,6);  Čerjan, Đilović - Galjer, Ilić 2:1 (15, -19,10);

Đurđević, Jardas - Galjer, Ilić 2:0 (17,20);  Čerjan, Đilović -  Grubić , Ružić 2:0 (14,13);

Poredak: 1. Đurđević, Jardas; (SZ,SR) 2. Čerjan, Đilović (AD), Galjer, Ilić (AD,SR) 4. Grubić, Ružić (MČ)

 

Seniorke:

Pojedinačno:

Četvrtfinale: Dimić – Matanpvić  2:0 (10, 16);  Vlašić - Ilić 2:0 (10,11);  Vojvoda – Badjuk  2:0 (12,16); Tolja – Barković 2:0 (15,12):

Polufinale: Dimić - Vlašić 2:0 ( 9,5); Tolja – Vojvoda 2:0 (15, 13);

Razigravanje 5-8: Matanović -  Ilić 2:0 (13,21), Barković – Badjuk 2:0 (9,11)

Za 7. Mjesto: Ilić – Badjuk 2:1 (-13,13,12) Za 5. Mjesto:  Barković  – Matanović 2:0 (18,-14,10);

za 3. Mjesto: Vlašić – Vojvoda  2:0 (13,15 )Za 1. Mjesto: Dimić – Tolja  2:1  ( - 19,11,12)

Poredak: 1.Dimić (MZ) 2. Tolja, 3. Vlašić, 4. Vojvoda, (sve AD) 5.Barković (MD), 6. Matanović  7.Ilić; 8. Badjuk (sve SR)

 

Parovi (svako sa svakim):

Tolja, Vlašić – Badjuk, Jardas 2:0 (11,12); Dimić, Barković – Ilić, Matanović 2:0 (10,6)

Dimić, Barković - Badjuk, Jardas 2:0 (12,22)   Tolja, Vlašić - Ilić, Matanović 2:0 (17,13) 

 Dimić, Barković - Tolja, Vlašić  2:0 (14,17) Ilić, Matanović - Badjuk, Jardas 2:0 (11,16)

Poredak: 1. Dimić, Barković (MZ), 2. Tolja, Vlašić (AD), 3. Ilić, Matanović; 4. Badjuk, Jardas (sve SR)


 

Kadeti:

Pojedinačno:

Prvo kolo:  Zadravec – Šućur 2:0 (10,14); Cvijanović – Zlošilo 2:1 (-20,10,12); Grubić – Krznarić 2:0 (16,18)

Četvrtfinale:  Doko –Zadravec  2:0 (7,8); Jonke – Pekas 2:0 (18,18), Bel – Cvijanović (-20, 20, 12); Belas – Grubić 2:0 (7,9)

Razigravanje 9-11: Zlošilo – Krznarić 2:0 (7,16);  Šućur slobodan

Razigravanje 5-8:  Pekas -  Zadravec 2:1 (16,-17,14); Cvijanović – Grubić 2:0 (11,1)

Polufinale: Doko – Jonke  2:0 (9,7); Belas - Bel 2:0 (11,15)

Za 9. Mjesto: Zlošilo – Šućur 2:0 (17,20); za 7. Mjesto: Zadravec – Grubić 2:1 (-18,19,-23)

Za 5. Mjesto:   Pekas – Cvijanović 2:0 (19,10); za 3. Mjesto: Jonke – Bel 2:1 (19,10)

Za 1. Mjesto: Doko – Belas 2:0  ( -20,9,8)

Poredak: 1.Doko  2. Belas, 3. Jonke, (svi MZ) 4. Bel (mč)  5.Pekas (MZ), 6. Cvijanović (VG)  7.Zadravec  8. Grubić (oba MČ),9. Zlošilo ; 10. Šućur (oba AD) 11. Krznarić (MČ)

 

Parovi:

Četvrtfinale: Jonke, Pekas – Mravičić M. I T. 2:0 (5,5);  Cvijanović, Zlošilo – Grubić, Krznarić 2:1 (10,-19,17)

Polufinale: Doko, Belas– Jonke, Pekas 2:0 ( 13,19); Bel, Zadravec – Cvijanović, Zlošilo 2:0 (13,13);

Razigravanje 5-6:  Grubić, Krznarić – Mravičić M. I T. 2:0 (7,2);

za 3. Mjesto: Jonke, Pekas – Cvijanović, Zlošilo 2:0 (10,11) Za 1. Mjesto: Doko, Belas – Bel, Zadravec 2:0  ( 15,19)

Poredak: 1. Doko, Belas (MZ) 2. Bel, Zadravec  (MČ)3. Jonke, Pekas (MZ)  4. Cvijanović, Zlošilo (VG/AD) 5. Grubić, Krznarić, (MČ)  6. Mravičić M. I T.(AM)

 

Kadetkinje:

Pojedinačno: (svako sa svakim):

Čerjan – Horvat 2:0 (8,6); Barković – Čerjan 2:0 (15,12); Barković – Horvat 2:0 (10,1)

Poredak: 1.Barković (MZ) 2. Čerjan (AD) 3. Horvat (MČ)

 

Parovi (svako sa svakim):

Horvat, Vlašić – Guca, Fernandez  2:0 (18,9)  Barković, Čerjan  – Horvat – Vlašić  2:0 (6,2);  Barković, Čerjan - Guca, Fernandez  2:0 (3,1) 

Poredak: 1. Barković, Čerjan (MZ/AD), 2. Horvat, Vlašić (MČ/AD), 3.Guca, Fernandez (AD)